Kontakt

Vil du vide mere?

Kontakt os

Tobias Olsen

Bestyrelsesformand,
Studerende på Syddansk Universitet

T: 4273 1105
M: tobias@kuuf.dk

Mathilde Holm Plantener

Bestyrelsesmedlem,
Gymnasieelev på Rybners

T: 2946 3969
M: mathilde@kuuf.dk

Nanna Dyrgaard Rathmann

Bestyrelsesmedlem,
Student fra Esbjerg Gymnasium 

M: nanna@kuuf.dk

Victor Holmgaard Bjerrum

Bestyrelsesmedlem,
Gymnasieelev på Esbjerg Gymnasium

M: victor@kuuf.dk

Niclas Esmann Pedersen

Bestyrelsesmedlem, 
Financial Controller, Norlys

M: Niclas@kuuf.dk

Freja Karkov Kirkegaard

Bestyrelsesmedlem,
Gymnasieelev på Ribe Katedralskole 

M: Freja@kuuf.dk